Saltar apartados

Investigadors

 

Telèfon: +(34) 965903400 + Extensió

Catedràtics d'Universitat

Cognoms i nom Extensió E-mail Despatx
Beltrán Rico, Maria Isabel 2526 maribel.beltran@ua.es 0008PB012
Boluda Botella, Nuria 3364  nuria.boluda@ua.es 0008PB008
Caballero Suarez, José Antonio 2322 caballer@ua.es 0008PB025
Carratalá Giménez, Adoración 2646 a.carratala@ua.es 0008PB023
Conesa Ferrer, Juan Antonio 2324 ja.conesa@ua.es 0008PB044
Font Montesinos, Rafael 3546 rafael.font@ua.es 0008PB003
Fullana Font, Andrés 1105 andres.fullana@ua.es 0041PS026
García Cortés, Ángela Nuria 2954 angela.garcia@ua.es 0008PB011
García Quesada, Juan Carlos 2332 jc.garcia@ua.es 0008PB013
Gómez Siurana, Empare 2953 amparo.gomez@ua.es 0008PB009
Gomis Yagues, Vicente 3365 vgomis@ua.es 0008PB006
Labarta Reyes, Juan Antonio  9221 direccion.iipq@ua.es
0204PB072
Marcilla Gomis, Antonio 3789 antonio.marcilla@ua.es 0008PB024
Martín Gullón, Ignacio 2323 gullon@ua.es 0008PB026

 

Professors Titulars d'Universitat

Cognoms i nom Extensió E-mail Despatx
Aracil Saez, Ignacio 2800 nacho.aracil@ua.es 0041PS023
Asensi Steegman, Juan Carlos 2327 jc.asensi@ua.es 0008PB050
Fernández Torres, María José 3012  Fernandez@ua.es 0008PB020
Font Escamilla, Alicia 2082 Alicia.font@ua.es 0008PB019
Gómez-Rico Nuñez, María Francisca 2082 paqui.gomez@ua.es 0008PB019
Moltó Berenguer, Julia 3003 julia.molto@ua.es 0008PB020
Olaya López, María del Mar 2325 maria.olaya@ua.es 0008PB048
Ruiz Femenia, Jose Ruben 2082 ruben.ruiz@ua.es 0008PB019
Salcedo Díaz, Raquel 2646 raquel.salcedo@ua.es 0008PB021
Saquete Ferrándiz, María Dolores 2646 md.saquete@ua.es 0008PB021

 

 Professors Contractats Doctors

Cognoms i nom Extensió E-mail Despatx
Varó Galvañ, Pedro José 2328 pedro.varo@ua.es 0008PB051

 

 

 

Institut Universitari d'Enginyeria de Processos Químics


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3867

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464